16.09.2017

NÁBOR 24. 9. 2017

Dne 24. 9. 2017 se konala na zimním stadionu v Nové Pace akce Týden hokeje.

Akce byla zahájena v 10:00 hodin prezentací příchozích v prostorách u hlavního vchodu zimního stadionu. Vyplněním formuláře dostaly děti reprezentační hokejový dres s vyznačením křestního jména. Takto se zapsalo 20 dětí, chlapců i dívek z celého Novopacka (Nová Paka, Stará Paka, Úbislavice), z Prahy a Hradce Králové.

Program pokračoval prezentací akce v hokejové klubovně vybavenou velkou TV obrazovkou. Po přemístění do další šatny se děti převlékaly a zkoušely hokejovou výstroj a výzbroj. Na ledě bylo připraveno osm pracovišť pro zábavné hry a cvičení. Na ledové ploše byl představen i pukomet. Mimo led byla připravena slalomová dráha a branka pro zkoušku střelby.

V jedné třetině probíhalo představení minihokeje od nejmenších děti po hráče straších žáků. Ve středním třetině byla volná zóna pro rodiče s dětmi a v další třetině byly rozmístěny jednotlivá pracoviště pod vedením kvalifikovaných trenérů.

Průběh programu byl regulován rozhlasem a jím byly rodičům podávány informace o dění.

Na jednotlivých stanovištích byly děti odměňovány cenami. Mimo věcí od ČSLH postkytl pořadatel akce klubové kotouče a vlaječky.

Na závěr se všichni zúčastnění společně vyfotografovali.

Akce byla úspěšná co do počtu zájemců a zvládnutá velmi dobře pořadatelsky.

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři