Náchod, 01.11.2017 18:00

HC Náchod

Kouba - Hrach, Chaloupka, Ježek, Plíhal, Srba, Havrda, Pánek, Kodym, Leeder, Janoušek, Macháň, Vondřejc, Škoda, Verner, Komárek, Tatar, Hlavatý

Škop - Spal, Kulhánek, Pour, Zvolenský, Hric, Šuvara, Barbora, Kadeřábek, Richter, Hloušek, Kloutvor, Svoboda, Pulec, Vrba, Kazda, Adolf
Branky a nahrávky: 11:13 Tatar, 18:14 Škoda (Verner), 25:02 Tatar (Pánek, Ježek), 25:46 Janoušek (Plíhal), 28:54 Chaloupka (Macháň), 58:08 Havrda (Janoušek) - 15:16 Šuvara (Pulec, Hloušek), 50:46 Hloušek (Vrba) . Rozhodčí: Machač - Dudadík, Karous . Vyloučení: 5 : 5 a 5+OK Adolf . Využití: 2:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 57 . Střely na branku: 35:21 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 6:2 .
S mladými hráči nastoupili Novopačtí v Náchodě. První třetina dopadla dobře, ale ve druhé v průběhu jedné minuty dvakrát inkasovali a bylo po nadějích. V polovině utkání byl vyloučen do konce utkání Adolf. Hra hostí se přes toto oslabení zlepšila. Na víc než na korekci či udržení brankového manka to nestačilo. Mladí hráči obstáli. Domácí hráli velmi dobře a vítězství si plně zasloužili.