Nová Paka, 12.11.2017 17:00

Škop (Bouška) - Pulec, Pour, Jebavý, Spal, Kulhánek, Zvolenský, Svoboda, Adolf, Frk, Hloušek, Rychlovský, Kloutvor, Hric, Richter, Barbora, Šuvara

HC Opočno

Kačírek, 28´ Mičian - Zajiíček, Franc, Kubíček, Veselý, Píč, Jedlička, Chmelík, Černík, Libnar, Řehák, Slezák, Rail, Srpek, Škrabal, Vencl, Lukášek, Žid
Branky a nahrávky: 12:37 Spal, 15:12 Frk (Barbora, Kloutvor), 20:12 Kloutvor (Frk), 27:01 Hric (Šuvara), 31:28 Jebavý, 47:00 Hric (Barbora), 48:37 Jebavý (Rychlovský), 51:30 Šuvara (Hric), 57:15 Hric (Kulhánek), 57:49 Hric (Šuvara) - 18:48 Lukášek (Vencl, Veselý), 49:34 Slezák (Srpek), 49:47 Žid (Srpek, Slezák) . Rozhodčí: Veselý - Martínek, Horák . Vyloučení: 3:1 . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: 39:15 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 7:1, 7:3, 10:3 .
Výrazná střela domácích na branku soupeře šla z hokejky mladého obránce Michala Svobody až v páté minutě utkání. Krátce před první brankou domácích nevyužili hosté sólový nájezd. Brankou od modré domácí obránce Ondra Spal otevřel skóre. Hostujícímu gólmanovi procedil kotouč mezi betony. Zakrátko mohli hosté z Opočna vyrovnat po chybě oblíbeného Tibora Hrice v obranném pásmu. Zmatek v obraně domácích soupeř nevyužil. Krásnou akci vyprodukovala druhá řada domácích. Ve středním pásmu založil akci dorostenec Lukáš Kloutvor. Jeho přihrávku nasměroval v útočném pásmu Dominik Barbora na novice v sestavě domácích Marka Frka. Ten bravurně zavěsil. Další šance aktivních domácích nebyly proměněny. V závěru třetiny přišlo varování po proměněném úniku hostujícího Lukáška. Domácí zvýšili dvanáct vteřin po zahájení druhé třetiny. Znovu druhá řada skvěle zakombinovala. Na jejím konci byl úspěšný střelec Lukáš Kloutvor, který přesně předložený kotouč od Marka Frka nekompromisně zavěsil. Pak přišel ke "slovu" miláček fan klubu Tibor Hric. V polovině utkání zvýšil na čtyřbrankový rozdíl "buldozer" Martin Jebavý. Od rohu útočného pásma prokličoval před branku, kde překvapil celou obranu včetně gólmana. Zavěsil pohodlně do odkryté branky. Ve třetí třetině nejprve znovu Tibor Hric a pak znovu Martin Jebavý poslal domácí do zisku jistých tří bodů. Hosté zakrátko dvakrát skórovali. Tu dílem obrany a tu dílem gólmana, ale to bylo z jejich strany vše. Domácí poprvé v sezóně předvedli na domácím ledě kombinační hokej a krásné branky. Zvláště dvojice Šuvara, Hric v závěru excelovala. Tibor Hric si připsal čtyři hezké branky.