, 29.11.2017 18:00

Škop (Bouška) - Erban, Pour, Chleborád, Jebavý, Kulhánek, Pulec, Svoboda, Krsek, Vrba, Kadeřábek, Richter, Kloutvor, Frk, Hric, Barbora, Šuvara

HC Jaroměř

Navrátil (Vacek) - Merkl, Ježík, Mišinec, Kotrč, Koblížek, Růta, Souček, Bujňák, Mertlík, Háze, Všetečka, Hlavnička, Hamáček, Pekárek, Kačerovský, Vejman, Čtvrtečka, Čapek, Veselý
Branky a nahrávky: 07:52 Barbora (Kadeřábek), 32:01 Krsek (Jebavý), 46:21 Krsek (Kadeřábek), 48:08 Brabora (Frk), 48:13 Krsek (Jebavý), 52:33 Frk (Kadeřábek, Chleborád), 55:06 Frk (Brabora, Kadeřábek) . Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
Prvních deset minut oboustranně ofenzivní pojetí. Díky oběma gólmanům se skóre měnilo v této fázi pouze jednou, když Barbora dokončil Kadeřábkovu přihrávku. Podruhé se trefili znovu domácí. Krátce po polovině utkání vsítil Radek Krsek po asistenci Martina Jebavého. Hra měla spád. Hosty nepustil do kontaktní branky výborně chytající Pavel Škop. V poslední třetině, když se trefil Radek Krsek podruhé se hosté "zlomili". Domácí zvyšovali skóre první a druhou útočnou trojicí.

Miroslav Průcha (Nová Paka) - byli jsme v nejsilnější sestavě. Dnes se nám to sešlo. Navíc jsme měli i štěstí. Výborně zachytal Pavel Škop.