Trutnov, 16.10.2018 19:00

HC Trutnov

Pivrnec (Pluháček) - Junek Š., Gabriel D., Tomáš, Junek L., Pražák, Špetla, Kmošek, Gabriel L., Tatak Jak., Kubinčák, Křížek, Kalla, Krsek F., Smékal, Tatar Jan; trenéři: Řehák, Vácha, vd. Voňka

Veselý (Dressler) - Pour, Ersepka, Spal, Zeman, De Carvalho, Pulec, Erban, Chleborád, Teuber, Kloutvor, Krsek R., Hnik, Kadeřábek, Malík, Kerekanič, Mach, Hric, Šuvara; trenér: Půlpán, vd: Šmika
Branky a nahrávky: 8:01 Tatar Jak. (D. Gabriel, 22:03 Křížek (L. Gabriel, Tatar Jak.), 27:31 Tatar Jan, 32:37 Kalla (Junek L.) - 39:50 Hric, 48:05 Kadeřábek (Hric), 49:51 Malík (Erban, Hnik) . Rozhodčí: Veinfurter - Pechánek, Řezníček . Vyloučení: 6 : 10 . Využití: 0:2 . V oslabení: . Diváci: 209 . Střely na branku: 20 : 30 . Zblokované střely: . Hity: . Vhazování: . Průběh utkání: 4:0, 4:3 .
Utkání proti velmi silnému soupeři se herně vyvíjelo velice dobře, ale snahu hostující Nové Paky brzdily nešťastné branky. Branka Tibora Hrice "do šaten" na konci druhé třetiny hostům přinesla velkou naději. Ve třetí třetině na "horké" ledové ploše hráči Nové Paky téměř dominovali. Jejich úsilí korunovali brankami Tomáš Kadeřábek a David Malík. Vyrovnání viselo na vlásku. Tlak v závěrečné power-play vyrovnání nepřinesl. Hosté zanechali na trutnovském ledě velice sympatický dojem. Poděkování diváků obou týmů bylo na místě. Všichni odjížděli z dějiště téměř spokojeni. Nově se rodící tým Nové Paky si vyzkoušel hru na vysoké úrovni a obstál. Každý soupeř je ovšem jiný a nebude v žádném utkání jednoduché bodovat.

Výkony tohoto týmu zvou všechny příznivce na nedělní utkání do Nové Paky s Jaroměří od 17:00.

Aleš Půlpán - Proti silné sestavě domácích jsme zbytečně obdrželi dvě laciné branky. Výsledek mohl být lepší. Měli jsme mnoho vyloučených hráčů za nepodstatné přestupky.