Náchod, 25.11.2018 17:00

HC Náchod

Kouba (Bláha) - Chaloupka, Plíhal, Pánek, Veselý, Verner, Komárek - Leeder, Šimoníček, Macháň, Vondřejc, Škoda, Oppelt, Matouš, Maršík Trenér: Valášek

Veselý (Horáček) - Zeman, J.Moník - Spal, Pulec - Chleborád, Pour - Nevyhoštěný, Hnik, Hric - Šuvara, Kadeřábek, Malík - Hidveghy, F.Moník, Krsek - Kerekanič, Mach Trenér: Aleš Půlpán
Branky a nahrávky: 7. Hric (Hnik, Nevyhoštěný), 19. Hric (Hnik, Nevyhoštěný), 19. Kadeřábek (Šuvara, Spal) - 37. Škoda (Plíhal). Rozhodčí: Libor Veinfurter - Horák, Vodička . Vyloučení: 12:38 . Využití: 1:2. V oslabení: 0:0 . Diváci: 120 . Střely na branku: 31:29 . Vhazování: 16:36 . Průběh utkání: 0:3, 1:3 .
Pro hosty velmi důležité utkání přineslo plný počet tří bodů. Nejdůležitějším mužem večera byl novopacký gólman František Veselý, který zaznamenal nejlepší výkon v této sezóně. Jeho bravůrní zákroky přinesly cenné vítězství. V první třetině se hosté dvakrát ubránili dvojnásobnému oslabení. Do vedení se dostali krásnou brankou Tibora Hrice po spolupráci s Františkem Hnikem a Michalem Nevyhoštěným. Následující početní výhody využili hosté dvěma brankami. Podruhé v utkání skóroval Tibor Hric, když přetlačil v brankovišti domácího hráče a dotlačil kotouč do vyklizené branky. Na tři nula zvýšil hbitou akcí kapitán hostí Tomáš Kadeřábek. Ve druhé třetině se znovu hosté bránili oslabením, když se dopouštěli celkem zbytečným faulů. Už se zdálo, že domácí nedají branku ani náhodou, ale nakonec sjetí kotouče z hole bránícího hráče Nové Paky dostal domácí do velké šance, kterou využili ke vstřelení nakonec své jediné branky. V poslední třetině zvyšovali domácí snahu, ale výtečného Frantu Veselého již nepřekonali.