Trutnov, 26.08.2019 19:00

HC Trutnov

Ašenbrenner (Pivrnec) – Vácha, Faltys, Leder, Višňák, Suk, Kynčl – Krsek, Martinec, Semorád – Jedlička, Fedulov, Svoboda D. – Tatar, Janoušek, Poul – Kozák, Chytráček, Vacek.

Mahdal, 30. Mašek – Mlčoch, Svoboda, Müller, Malík, Bezděk, Uřídil, Suvorov – Nevyhoštěný, Hidveghy, Hnik, Půlpán A., Půlpán T., Miškovský, Ukhin, Foerster, Hric, Kloutvor.
Branky a nahrávky: 7:30 Svoboda, 28:26 Kynčl (Kozák), 32:46 Jedlička (Semorád), rozh. náj. Fedulov – 24:03 Mlčoch (Nevyhoštěný, T. Půlpán), 41:44 Hric (Ukhin), 52:32 Hric . Rozhodčí: Veinfurter - Pechánek, Macek . Vyloučení: 6:8 . Využití: 2:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 370 . Střely na branku: 27:38 . Vhazování: 33:31 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 4:3 .
Do utkání vstoupili aktivněji domácí, kdy osobní souboje spíše připomínaly zápasy play-off než-li přípravu. Z jejich aktivity také proudil první gól, který vstřelil domácí Svoboda. Na odpověď se čekalo až do začátku druhé třetiny, kdy hosté po delším obléhání útočného pásma dostali puk za Ašenbrennerova záda zásluhou Marka Mlčocha, který se blýskl krásnou střelou z mezikruží. Za čtyři minuty se ale HC Trutnov dostal do vedení znovu a za další čtyři zvýšil své vedení za 3:1. V třetím dějství hosté zabrali a postupně se ukazovala jejich převaha. To potvrdil dvěma góly Tibor Hric a sedm minut před koncem základní hrací doby bylo srovnáno. V prodloužení rozhodující branka nepadla a přišly tak na řadu samostatné nájezdy, ve kterých byli šťastnější trutnovští hokejisté.

Aleš Půlpán - Po špatném vstupu do utkání a hromadění chyb jsme v půlce utkání vyrovnali hru a ve třetí třetině jsme byli lepším týmem. Bohužel se nám nepodařilo zvrátit zápas na naší stranu.