Kolín, 20.08.2019 18:00

SC Kolín

Sejpal (Hermann) – Březina, Pýcha, Hanzl, Jelínek, Havelka, Krejsa, Nutil, Zumr, Šafránek, Malý, Kozák, Martínek R., Procházka, Netušil, Černý, Němec, Kysela

Mahdal, 30. Jelínek – Mlčoch, Uřidil, Muller, Abraham, Malík, Bezděk, Miškovský, Hnik, Půlpán A., Půlpán T., Hric, Ukhin, Foerster, Hidveghy, Nevyhoštěný, Horyna, Suvorov
Branky a nahrávky: 11:32 Netušil (Němec), 14:38 Zumr (Pýcha), 16:38 Zumr (Šafránek, Malý), 39:22 Šafránek (Malý), 54:48 Kysela (Netušil) - 7:54 Ukhin (Hidveghy, Muller), 9:28 Hnik (Bezděk), 30:30 Ukhin (Foerster, Hidveghy), 40:11 Půlpán A., 42:45 Hnik (Malík), 57:22 Hidveghy (Foerster, Abraham), 59:24 Bezděk (Jelínek) . Vyloučení: 4:3 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 327 . Střely na branku: 36:21 . Vhazování: 27:35 . Průběh utkání: 0:2, 4:3, 5:7 .

K prvnímu venkovnímu zápasu zajela Nová Paka na kolínský led, na který se v ostré sezoně nepodívají.

Hosté vstoupili do utkání razantně a už v polovině první třetiny vedli o dva góly zásluhou Yaroslava Ukhina a Františka Hnika. To domácí hokejisty nezaskočilo a ještě v téže třetině překlopili vedení na svou stranu. V druhém dějství přidaly oba týmy shodně po jedné brance, ačkoliv byl dominantnější domácí celek. Do poslední třetiny nastupovali hosté s jasným cílem - otočit vývoj zápasu. To se nakonec i přes dravou hru Kolína povedlo, když hned na začátku srovnal stav po samostatné akci Aleš Půlpán a o dvě minuty později dostal novopacké hokejisty do vedení František Hnik. Domácí ještě srovnali na 5:5, poté ale vstřelil rozhodující gól Patrik Hidveghy střelou do horního rohu. Sedmou a poslední branku přidal Lukáš Bezděk při power-play domácích.

Aleš Půlpán - Utkání s Kolínem splněno svůj účel, prověřilo nás ve všech činnostech. Také se nám i pomalu rýsují lajny do sezony. S velmi kvalitním soupeřem jsme sehráli vyrovnanou partii se šťastným koncem.