Nový Bydžov, Zimní stadion, 30.11.2022 18:00

Stadion Nový Bydžov

Veselý – Novák, Matějíček, Zmítko, Brotánek, Bezděk, Heligr – Zámečník, Němec, Postolka, Procházka, Černý, Ladman, Petr, Bureš, Hlaváček, Pilný.

Bouška – Pour, Leder, Junek, Vrba, Suvorov, Kotyza, Pekárek – Trejbal, Fedulov, Bondar, Kindyshev, Mach, Horyna, Bon, Hric, Fišar, Nevyhoštěný.
Branky a nahrávky: 14:21 Ladman (Černý, Postolka; 5/5), 16:17 Matějíček (Petr, Procházka; 5/5), 24:53 Procházka (Matějíček, Brotánek; 5/4), 46:56 Hlaváček (Procházka, Brotánek; 5/5), 50:01 Němec (Postolka, Ladman; 5/4), 58:58 Postolka (Petr, Procházka; 5/5) – 05:42 Hric (Leder, Kotyza; 5/5), 18:12 Suvorov (Nevyhoštěný; 5/5), 57:08 Fišar (Bon, Kindyshev; 5/5), 59:08 Trejbal (Kindyshev, Kotyza; 5/5). Rozhodčí: Pecha – Horák, Vodička. Diváci: 130. Vyloučení: 2:6. Využití: 2:0. Střely na branku: 49:32. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 5:2, 5:3, 6:3, 6:4.
K utkání nastoupila Nová Paka stále bez nemocných hráčů, ale s novými tvářemi z řad juniorů.

V první třetině se náš tým dostal do vedení brankou Tibora Hrice na kterou přihrával Václav Leder. Domácí odpověděli Ladmanem a Matějíčkem se dostali do vedení. Hosté srovnali ještě před přestávkou ranou Sašy Suvorova. Martin Bouška v brance Nové Paky chytil dvacet střel. Měl více práce než jeho protějšek Fanda Veselý.

V druhé třetině měli domácí dvě přesilové hry. První využili ke vstřelení branky Procházkou. Druhou hosté ubránili. Více ze hry měli hráči Nového Bydžova.

Ve třetí třetině si pokazili šanci přesilové hry hosté sami špatným střídáním. Krátce po skončení přesilové hry domácích vsítil čtvrtou branku hostí Lukáš Bezděk. Na pět ku dvěma v přesilové hře zvyšoval domácí Němec. Snížil junior Lukáš Fišar. Naopak domácí posunul k vítězství Postolka. V závěru ještě dal svoji premiérovou branku novopacký junior Jan Trejbal.

Pavel Fedulov: Zase jsme nebyli v plné sestavě, což samozřejmě je znát. Chtěl bych pochválit naše mladé kluky, dnes se jim zápas povedl. Přes to, že soupeř hrál dobře, zápas jsme si prohráli sami. Nesmyslné vyloučení, ztráty puku na své a jejich modré čáře, nezodpovědná hra v obraně apod.