Trutnov, Zimní stadion, 27.01.2023 19:00

HC Trutnov

Pluháček – Junek, Vácha, Mostecký, Chaloupka, Křížek – Chytráček, R. Mach, Rada, Šimoníček, Vognar, Luštinec, Oppelt, Švadlák, Vondráček, Smékal.

Mahdal – Pour, Leder, Murashov, Klust, Pekárek, Vrba, Suvorov, Kotyza – Trejbal, M. Mach, Hnik, Bondar, Kindyshev, Dvořák, Horyna, Hric, Fišar, Malík, Nevyhoštěný, Rossokha.
Branky a nahrávky: 03:46 R. Mach (Oppelt; 5/4), 07:22 Šimoníček (Vondráček, Smékal; 5/5), 21:05 Smékal (Šimoníček; 5/5), 30:30 Smékal (Vondráček, Šimoníček; 5/5), 35:43 Křížek (Luštinec; 5/5) – 10:12 Malík (Hnik, Dvořák; 5/5), 15:47 Horyna (4/5), 33:47 Hric (TS). Rozhodčí: Maštalíř – Boček, Nedvěd. Diváci: 374. Vyloučení: 9:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 36:36. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3.
V utkání se znovu do rychlého vedení dostal Trutnov. Hosté do první přestávky skóre vyrovnali, ale krátce po přestávce vyrobili hrubou chybu po které inkasovali. V polovině utkání navýšili domácí znovu své vedení o dvě branky. Za stavu dva ku dvěma nebyl hostujícímu uznán gól. Za stavu čtyř ku dvěma dal Hric branku z odrazu, ale znovu nebyla uznána, ale nařízeno trestné střílení, které Tibor Hric proměnil. Domácí Křížek ještě do přestávky zvýšil vedení svého támu opětovně o dvě branky. V poslední třetině se hosté snažili, ale branku nedali. Stav série 1 : 1.

Pavel Fedulov: Nevyužité šance a chyby jednotlivých hráčů stali nám zápas. U soupeře bych poznamenal perfektní výkon gólmana Pluháčka. Jedeme dál.