Nová Paka, 03.01.2018 18:00

Škop (Bouška) - Pour, Ersepka, Spal, Kulhánek, Pulec, Svoboda, Erban, Jindra, Kazda, Jebavý, Krsek, Kadeřábek, Hric, Barbora

SK Třebechovice

Lochman (Petrů) - Hendrich, Kostka, Seidl, Souček, Beránek, Dittrich, Šeda, J. Drašnar, Wolf, Hubáček, Vik, Marša, T. Drašnar, Klemenc, Matouš, Lochman
Branky a nahrávky: 19:36 Krsek, 47:15 Pulec (Hric), 49:35 Barbora (Pulec) - 6:24 T. Drašnar (Wolf, Klemenc), 13:46 Hubáček (Kostka), 21:03 Šeda (Marša, Wolf), 23:32 Wolf (Marša, Klemenc), 29:59 Hubáček (Šeda, Matouš), 56:10 Vik (Hubáček) . Rozhodčí: Veinfurter - Karous, Pecha . Vyloučení:5 a OT (Barbora) - 10 a TS . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
S druhým celkem tabulky vyrovnané a technické utkání. Ve druhé třetině, po dlouhé přestávce z důvodu předávání nových dresů celé mládeži, přišla pro domácí sprcha tří gólů během prvních deseti minut. To výrazně poznamenalo další průběh. Ve třetí třetině domácí zabojovali. Dostali se na dvoubrankový distanc, ale asi rozhodl faul v útočné třetině na domácího Krska, který nebyl potrestán a z protiútoku přišla rozhodující šestá branka na kterou již Nová Paka nenašla odpověď.

Petr Zvolenský: Velká marodka nás zasáhla v nejnevhodnější dobu. Mimo hru je Jakub Šuvara, Marek Frk, Jarda Richter, Karel Hloušek, Lukáš Kloutvor a Petr Zvolenský. To jsou všechno velmi platní hráči.