Náchod, 10.01.2018 18:00

HC Náchod

Kouba (Bernart) - Hrach, Ježek, Plíhal, Srba, Havrda, Pánek, Kodym, Leeder, Janoušek, Macháň, Vondřejc, Škoda, Verner, Komárek, Hlavatý, Polák

Škop (Bouška) - de Carvalho, Chleborád, Pour, Spal, Kulhánek, Pulec, Svoboda, Erban, Mach, Vrba, Jebavý, T. Kadeřábek, Kerekanič, J. Kadeřábek, Hric, Šuvara
Branky a nahrávky: 07:53 Pánek (Kodym), 9:58 Ježek (Kodym, Polák), 19:32 Škoda (Verner), 19:59 Havrda (Macháň), 30:46 Macháň (Srba, Janoušek) - 21:44 Hric (Šuvara), 22:35 T. Kadeřábek (J. Kadeřábek), 30:14 Mach (Erban) . Rozhodčí: Pahulák - Dudadík, Pecha . Vyloučení: 5:4 . Využití: 2:1 . V oslabení: . Diváci: 43 . Střely na branku: 30:21 . Průběh utkání: 4:0, 4:3, 5:3 .
Úvod utkání ze strany hostí byl ospalý a po zásluze prohrávali brzo o dvě branky. Šokující minutu zažili tu poslední před odchodem do šaten. Zvláště čtvrtá branka jednu vteřinu před klaksonem byla úplně zbytečná po fatální chybě obránce. Ve druhé třetině se hosté dostali třemi rychlými brankami do hry, ale v přesilové hře domácí odskočili brankou kapitána Macháně. Hosté již přes výrazně lepší hru nedokázali vsítit další branky a tak odjíždějí z dalšího utkání bez bodu a jejich situace je velmi kritická.

Petr Zvolenský (Nová Paka): Máme širokou a dlouhodobou marodku. To se na výkonu týmu velmi podepisuje. Před každým utkáním řešíme počty hráčů. Zda jich budeme mít dostatek. Podařilo se nám do Náchoda přijet nakonec v širokém kádru, ale to možná hráče trochu v první třetině "svázalo". Od druhé třetiny byl výkon na solidní úrovni. Máme před sebou velmi složité období.