Nová Paka, 23.09.2018 17:00

Škop, 30´Veselý - De Carvalho, Ersepka, Chleborád, Pour, Spal, Pulec, Hnik, Kerekanič, Krsek, Mach, Malík, Moník, Kadeřábek, Hric, Šuvara, Zeman

HC Turnov

Jiránek - Kopecký, Zákoutský, Zákoutský, Zákoutský, Kysilka, Šimůnek, Hloušek, Hodač, Hanuš, Šimůnek, Dvořák, Hujer, Vondroušek, Duda
Branky: 6:48 Malík (Moník, Hnik), 45:26 Moník (Zeman), 52:28 Moník (Hnik, Malík), 59:17 Šuvara (Hric) - 21:11 Hloušek (Zákoutský, Vondráček), 25:46 Hujer (Zákoutský) .

Vyloučení: 5:7, navíc Jiránek (Turnov) 10 minut

Využití: 1:1, v oslabení: 0:0

Zásahy brankářů: 19:58 (6:22, 5:9, 8:27)

Rozhodčí: Karlík - Kitner, Kubišta

Diváci: 68

Nedělní utkání O pohár Českého ráje bylo sehráno na domácím ledě s loňským finalistou HC Turnov 1931. Tento tým je zároveň vítězem regionální ligy Libereckého kraje minulého ročníku. V Poháru Českého ráje zbývá před zahájením sezóny regionální ligy Královéhradeckého kraje sehrát utkání v neděli 30. 9. od 18:00 v Lomnici nad Popelkou. Do odehrání kompletní základní části budou zbývat dvě utkání s Jičínem, která budou odehrána v původních termínech regionální ligy KHK, ze které se HC Jičín odhlásil. Finále PČR bude sehráno na hřišti prvního ze základní části mezi prosincovými svátky.

První třetina utkání loňských finalistů PČR byla odehrána pod "taktovkou" domácího týmu. Převaha přinesla pouze jednu branku. Hubené vedení domácí v průběhu prvních deset minut druhé třetiny ztratili díky slabšímu výkonu a zlepšení soupeřovy hry. Ve třetí třetině navázali domácí hráči na předvedenou hru z úvodu utkání. Převahu zúročili třemi pěknými brankami a dovedli utkání po zásluze do vítězného konce.

V domácím týmu se objevili pod taktovkou trenérské dvojice Aleš Půlpán - Pavel Táborský noví hráči.