Nová Paka, 25.01.2017 18:30

Škop (Dressler) - Štěpán, Spal, Kulhánek, Pour, Zvolenský, Hric, Krsek, Šuvara, Vondrlík, J. Kadeřábek, P. Plecháč, Nádvorník, Lepka

HC Jičín

Pivrnec 32´Beneš - Buchar, Najman, Soukup, Zörkler, Bým, Brzák, Kollman, Kysela, Klaban, Němec, Hloušek, Vondráček, Žďárský, Borovec, Abel
Branky a nahrávky: 16:20 Šuvara, 24:35 Krsek, 26:36 Spal (Vondrlík, Lepka), 28:07 Krsek, 31:02 Šuvara (Štěpán), 33:07 Lepka (Šuvara), 38:35 J. Kadeřábek (Lepka, Vondrlík), 45:11 Krsek - 17:31 Borovec (Němec), 54:44 Žďárský (Kollman, Brzák) . Rozhodčí: Pahulák - Zeman, Řezníček . Vyloučení: 4 a OT (Hric) - 3 a OT (Němec) . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 163 . Střely na branku: 32:20 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 8:1, 8:2 .
V první vyrovnané třetině dvakrát neproměnil úniky Tibor Hric. Na druhé straně čelil podobným atakům s čistým štítem Pavel Škop. Skóre otevřel domácí Jakub Šuvara. Samostatnou akci proměnil. O necelou minutu později bylo vyrovnáno. Hosté proměnili akci Borovcem po asistenci Němce. Ve druhé třetině se děly věci. Strhl se brankostroj domácích. Dvakrát se radoval Radek Krsek, který i skóre v poslední třetině uzavřel svým prvním hattrickem v novopackých barvách. Tři body si zapsal i Martin Lepka. Ve svém druhém letošním utkání vstřelil první branku a připsal si jednou druhou a jednu první asitenci. Hezkou branku dal obránce Ondřej Spal prudkou střelou k tyči od modré. Mezi střelce se znovu zapsal Jakub Šuvara a jednou Jan Kadeřábek.

Již v neděli startuje nevyzpytatelná baráž, kterou jsme hráli před dvěma lety.

Je možné, pokud to zdravotní stav dovolí, že ještě v této sezóně uvidíme na ledě lídra týmu Tomáše Kadeřábka. Hraje se totiž každou neděli až do 5. března včetně.

Petr Zvolenský, Nová Paka - Jsou různé průběhy zápasů. Někdy jste lepší a máte mnoho šancí a vysoko prohrajete jako například v utkání v Hronově, kde jsme dostali desítku a přitom jsme hráli dobře. Tento večer odjel soupeř s vysokou prohrou byť herně byl průběh utkání vyrovnaný. Ve druhé třetině jsme dávali branky velmi lehce. Příště to tak být nemusí.