Jaroměř, 18.12.2016 17:00

HC Jaroměř

Navrátil (Prokš) - Merkl, Kotrč, Bujňák, Ježík, Růta, Souček, Koblížek, Hamáček, Kocian, Krause, Lnagpaul, Karel, Lemberk, Vejman, Čtvrtečka, Bečka, Kukal

Abrahám (Dressler) - Štěpán, Spal, Kulhánek, Pour, Jebavý, Šrejma, Šuvara, Vondrlík, Bernard, Hloušek, Hric, Krsek, Sakaev
Branky a nahrávky: 8:16 Hamáček (Růta, Koblížek), 16:15 Bujňák (Hamáček), 59:48 Hamáček - 0:14 Spal . Rozhodčí: Svoboda - Kubišta, Brandejs . Vyloučení: 5 a OT (Čtvrtečka) : 5 . Využití: . V oslabení: . Diváci: 120 . Střely na branku: 26:18 (10:8, 9:3, 7:7) . Průběh utkání: 0:1, 3:1 .
Velmi rychlese hosté dostali do vedení, ale domácí stihli v úvodní třetině stav otočit a udržet těsný rozdíl po celý další průběh utkání. V závěrečném power-play nebyli hosté úspěšní. napka dostali do prázdné branky třetí gól a domů se znovu vracejí bez bodu. Oslabený tým zraněními a nemocemi je stále ve velké krizi.

Petr Zvolenský: Domácím jsme byli rovnocenným soupeřem, ale nedokážeme dát branku ani z vyložených šancí. Jednou mohl Radek Krsek zamést kotouč do domácí branky, ale kotouč prošel po brankové čáře ven a ani slibná šance Jakuba Šuvary nebyla proměněna. Na to v jakém se nacházíme stavu jsme sehráli celkem dobré utkání. Čekáme na přestávku jak na smilování.