Nová Paka, 21.12.2016 18:00

Dressler, 17´Škop - Štěpán, Spal, Kulhánek, Pour, Zvolenský, Šrejma, Šuvara, Vondrlík, Bernard, Hloušek, Nádvorník, Hric, Krsek, Tatar

SK Třebechovice

Petrů (Lochman) - Kostka, Souček, Dittrich, Bohdanecký, Šeda, j. Drašnar, Wolf, Bartoň, Kosina, Dostál, Tuček, Marša, T. Drašnar, Erban
Branky a nahrávky: 8:27 Hric (Hloušek, Zvolenský), 33:19 Hloušek (Šuvara), 37:37 Kulhánek (Spal), 48:53 Vondrlík (Nádvorník) - 4:08 Kosina (J. Drašnar), 12:47 Wolf (Dostál), 14:46 Bohdanecký (Wolf), 37:51 Tuček, 48:02 Bartoň , 59:59 Kosina . Rozhodčí: Petr - Brandejs, Dudadík . Vyloučení: 4 a OT Vondrlík - 6 . Využití: 2:0 . V oslabení: . Diváci: 133 . Střely na branku: 16:32 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:5, 4:5, 4:6 .
Poslední utkání v tomto roce přineslo znovu prohru a "upevnění" na konci tabulky. Hokejový zmar týmu pokračuje. Hosté se ujali vedení. Pak vyrovnal v přesilové hře Tibor Hric, ale domácí lacino inkasovali brzo dvě branky a gólman Dressler ještě v první třetině střídal. Novopačtí zbraně nesložili a postupně v přesilových hrách ve druhé třetině vyrovnali. Nejprve Karel Hloušek a vyrovnání přinesl střelou odmodré Jan Kulhánek. Jenže po čtrnácti!!! vteřinách hosté znovu vedli. Ve třetí třetině ještě přidali jednu branku na kterou odpověděl kapitán jan Vondrlík tečí po Nádvorníkově nahození. Snaha byla veliká, ale znovu tým obdržel branku v power-play. Po krásném rozjezdu v úvodu sezóny přišel nepochopitelný pád, který se dá vysvětlit absencí zraněných klíčových hráčů. Nezbývá než doufat, že vánoční přestávka přinese změnu.

Petr Zvolenský: Po vyrovnání v první třetině nás potkalo znovu nečekané oslabení. Jakub Štěpán utrpěl tržnou ránu v obličeji a musel na šití do nemocnice. Tým je ve stavu, kdy jakákoli podobná událost přináší oslabení, se kterým se nedokážeme vyrovnat.