Náchod, 04.01.2017 18:00

HC Náchod

Mertlík - Hrach, Chaloupka, Plíhal, Havrda, Pánek, Kodym, Leeder, Janoušek, Macháň, Javůrek, Vondřejc, Škoda, Verner, Komárek, Suk, Zeman

Škop (Táborský) - Spal, Kulhánek, Pour, Zvolenský, Jebavý, Tegel, P. Plecháč, Šuvara, Vondrlík, Štěpán, Hloušek, Nádvorník, Hric, Krsek, Lepka
Branky a nahrávky: 18:56 Kodym, 30:59 Macháň (Janoušek), 32:12 Vondřejc (Komárek, Pánek), 49:28 Pánek (Kodym, Janoušek) - 00:23 Krsek (Vondrlík, Lepka), 07:16 Krsek (Vondrlík, Spal), 26:52 Vondrlík (Nádvorník), 35:34 Nádvorník (Spal), 42:56 Vondrlík (Krsek, Lepka) . Rozhodčí: Veinfurter - Bednář, Runštuk . Vyloučení: 3 : 5 . Využití: 2:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 46 . Střely na branku: 21:28 . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:6, 4:6 .
Velmi rychlá branka Radka Krska nastartovala radostné překvapení. Do akce se zapojil "novic" Martin Lepka, který si v u tkání připsal dvě asistence. Druhou branku dal znovu Radek Krsek již v osmé minutě. Domácí snížili v oslabení, ale na dvoubrankový odskok dostal hosty kapitán Honza Vondrlík. Jenže domácí krátce po polovině utkání rychle vyrovnali. Do opětovného vedení dostal hosty hbitý Tibor Hric. O vítěztsví rozhodla čtyřicátá třetí minuta, kdy se nejprve po dlouhé době trefil Tomáš Nádvorník a razítko vítězství dal Jan Vondrlík svoji druhou brankou v utkání.

Petr Zvolenský, trenér BK Nová Paka: Ubruslili jsme to. Proti technické hře domácích zvítězilo odhodlání a tvrdá práce, která hráčům vydržela po celý průběh utkání.