16.11.2019 17:00
Nová Paka
6:3
(4:1, 0:0, 2:2)
Jablonec nad Nisou
18.
Nová Paka, 16.11.2019 17:00

BK Nová Paka

Mahdal (Vacek) – Müller, Pohl, Mlčoch, Malík, Bezděk, Steinocher, Suvorov – Kloutvor, Hric (A), Škrvně – Ukchin, T. Půlpán, Foerster – Hidveghy, A.Půlpán (C), Hnik (A) – Dvořák

HC Jablonec nad Nisou

Jelínek (od 12. min. Mašek) – Pavlů (C), Krejsa, Pulec, Pilař, Čechura, Tržický, Pilek – Plíhal, Maďar (A), Král – Kačírek, Homolka (A), Gecko – Jursa, Miškovský, Nezbeda – Bouřil
Branky a nahrávky: 6. Dvořák (Hric), 8. Hnik (Škvrně, T.Půlpán), 12. A.Půlpán (T.Půlpán, Mlčoch), 13. Hric (Ukhin, Bezděk), 46. Hric (Steinocher, Dvořák), 49. A.Půlpán (Malík, Hidveghy) – 18. Maďar, 55. Miškovský (Plíhal), 58. Miškovský (Maďar) . Rozhodčí: Zavřel – Kettner, Axman . Vyloučení: 5:5 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 593 . Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1, 6:3 .

Jablonečtí vlci poraženi i podruhé v sezoně. V sobotním zápase rozhodla první třetina, kterou si domácí pohlídali. V utkání se poprvé ukázal královéhradecký Jaroslav Dvořák, který v této sezoně nastupoval za HC STADION Vrchlabí.

Do první třetiny nastoupila domácí Nová Paka velice aktivně. a to zúročila již v šesté minutě nováčkem v sestavě, Jaroslavem Dvořákem, po delším obléhání soupeřovy třetiny. Asistoval Tibor Hric. Tlak novopačtí hokejisté neustále stupňovali a Jablonec pouštěli do útočného pásma velice sporadicky. Zakrátko zvýšil vedení František Hnik po přihrávce Marka Škvrněho a Tomáše Půlpána. V polovině prvního dějství byl vyloučen Tomáš Půlpán. Ten se, po opuštění trestné lavice, okamžitě dostal k puku, vystřelil z kruhu a jeho střelu dorazil druhý Půlpán. Další ránu dostali jablonečtí z hole Tibora Hrice za asistence Lukáše Bezděka a Yaroslava Ukhina. Chvíli před sirénou se za Mahdalova záda golfem trefil Maďar po samostatném úniku. Do kabin se tak šlo za velice příznivého stavu 4:1.

Po návratu na led byla znát úprava taktiky na hru do obrany. Ta se novopackým velice vydařila a v druhé třetině tak skóre zůstalo nezměněné.

V závěrečné periodě definitivně pohlídal zápas pátým gólem do jablonecké svatyně Tibor Hric za asistence od Michala Steinochera a Jaroslava Dvořáka. Šestou novopackou a svou druhou brankou v zápase se po přihrávce Davida Malíka a Patrika Hidveghyho blýskl Aleš Půlpán. Hosté z Jablonce nad Nisou v závěru zápasu už jen kosmeticky upravili skóre na konečných 6:3 dvěma góly od Miškovského.

Ohlasy po utkání

Aleš Půlpán - Po úpravě sestavy jsme celý týden pracovali na sehrání a na tlaku do brány. V zápasu to bylo vidět, první třetinu jsme soupeře k ničemu nepustili a se získaným vedením jsme si už zápas pohlídali. Jsme rádi, že nám hrají dobře všechny tři lajny.

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři