Most, 25.01.2020 17:30

Mostečtí Lvi

Hosnedl (Kovařík) – Kuncl, Urbánek, Havlík, Fučík, Havlůj (C), Šesták, Polák – Uher, Nedrda (A), Mical, Řehoř, Čmolík, Dohnal, Kýhos (A), Bakrlík

Vacek (Mahdal) – Pohl, Mlčoch, Müller, Holý, Suvorov – Malík, Kloutvor, Vrba, Dvořák, Kerekanić, T. Půlpán, Hric (C), Hidveghy, Hotěk, A. Půlpán, Foerster
Branky a nahrávky: 16. Mical (Čmolík, Šesták), 44. Bakrlík (Havlůj, Urbánek), 50. Kýhos (Urbánek, Havlůj) – 40. Hidveghy (Hotěk, Kloutvor) . Rozhodčí: Battěk – Toman, Janíček . Vyloučení: 7:4 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 150 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1 .

Netradičně do Litvínova se na extraligový stadion Ivana Hlinky vydali novopačtí hráči v sobotu 25. ledna. Po vyrovnaném utkání se radovali Mostečtí Lvi.

Zápas začali lépe hosté. Lépe bruslili a Most musel často faulovat. Tři přesilové hry však Nová Paka nedokázala proměnit. To Most si v této disciplíně vedl lépe, a po perfektně sehrané přesilovce zakončoval Mical mezi betony Denise Vacka. Ve 2 třetině měla opět Paka více ze hry a dokázala srovnat zásluhou Patrika Hidveghyho na 1:1. Na 2:1 mohl zvyšovat ve vlastním oslabení Marek Mlčoch, domácí gólman Hosnedl byl však pozorný. Ve 44. minutě se mezi kruhy dostal Bakrlík a zvýšil na 2:1. O pět minut později navýšil skóre na 3:1 Kýhos. Paka zkoušela v závěru hru bez brankáře. Bohužel z tlaku nic nevytěžila. Jedinou možnost měl Aleš Půlpán - kosmeticky snížit na 3:2, když sám ujížděl na Hosnedla, ten však jeho pokus vykryl a korunoval tak novopacký zmar.