Dvůr Králové, 22.02.2020 17:00

HC Dvůr Králové nad Labem

Čáp, Jeschke – Petira, Tondr, Mert, Matějíček, Franc, Karlík, Mocek, Havlas, Dušek, Ježek, Luštinec, Brokeš, Sedláček, Svoboda, Šedivý, Fořt, Hoskovec, Valášek

Vacek, Mahdal – Bezděk, Abrahám, Müller, Holý, Suvorov, Půlpán A., Hric, Foerster, Janča, Malík, Půlpán T., Vrba, Hidveghy, Hotěk, Hnik, Petrák
Branky a nahrávky: 15. Brokeš (Petira, Svoboda), 17. Brokeš (Svoboda), 39. Svoboda (Fořt, Brokeš), 49. Fořt (Brokeš, Mocek) – 5. Půlpán (Hidveghy, Půlpán) . Rozhodčí: Jan Bernat – Michal Tasch, Martin Kettner . Vyloučení: 3:3, navíc NPA A. Půlpán OT . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 579 . Průběh utkání: .

Předposlední venkovní utkání bylo na programu 22. únoru v nedalekém Dvoře Králové nad Labem.

První gól byl v režii Nové Paky, Tomáš Půlpán za asistence Aleše Půlpána a Patrika Hidveghyho prostřelil domácího gólmana a otevřel tak skóre zápasu. Novopačtí hokejisté se prezentovali lepší hrou než domácí, dobře bránili a často vyráželi do nebezpečných protiútoků. Po polovině třetiny se hosté nechali vyloučit za podrážení, což téměř okamžitě potrestal Brokeš po nahození obránce od modré čáry. Za dvě minuty se domácí dostali do vedení, do kterého je poslal gól opět od Brokeše.

Druhé dějství se začátku hrálo bez větších šancí, postupně se hra více otevřela a šance přibývaly na obou stranách. David Malík nevyužil trestné střílení po faulu Duška. Chvíli před sirénou ohlašující konec třetiny se trefil královédvorský Svoboda po rychlém přechodu středního pásma.

Třetí třetinu si domácí Rodos bez větších problémů pohlídal a stejně tak i svůj gólový náskok. Poslední branku utkání vstřelil Fořt, který dostal kotouč těsně před bránou.