23.08.2019 18:00
Nová Paka
1:2
(1:1, 0:0, 0:1)
Chrudim
4.
Nová Paka, 23.08.2019 18:00

BK Nová Paka

Vacek (Jelínek) – Uřidil, Müller, Suvorov, Svoboda, Štěpán, Dotter – Hric, Miškovský, Hidveghy, Ukhin, Dvořák, Kloutvor, Foerster, Vasilev, Moravčík

HC Chrudim

Cvrček, Dosoudil – Klement, Felcman, Burkoň, Seidler, Machač, Budinský, Urban, Pilař, Plch, Novák, Koreček, Cvrček David, Polák, Haltuch, Štěpánek, Polák Jan, Karásek, Formánek, Novotný, Hykl
Branky a nahrávky: 12:34 Hidveghy - 7:31 Polák, 59:42 Karásek (Polák) . Rozhodčí: Veselý - Řezníček, Mertlík . Vyloučení: 2:7 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 220 . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2 .

Ve čtvrtém přátelském utkání se proti sobě postavily týmy Nové Paky a Chrudimi, které bylo rozhodnuto až 18 vteřin před koncem.

Do zápasu nenastoupili Michal Nevyhoštěný, Aleš Půlpán, Tomáš Půlpán, Lukáš Bezděk, Lukáš Abraham, David Malík, František Hnik, Marek Mlčoch, Michal Mahdal a Miroslav Horyna. Naopak se předvedli mladíci z mladoboleslavské i novopacké juniorky.

Chrudim šla do vedení jako první brankou ve vlastním oslabení. Ještě v téže třetině vyrovnal Patrik Hidveghy. Druhá třetina změnu skóre nepřisla a v té třetí se čekalo na gól až do 60. minuty, který padl z hole hostujícího Karáska.

Ohlasy po utkání

Aleš Půlpán: Měli jsme na zkoušce kluky z Mladé Boleslavi. 10 hráčů základní sestavy dostalo volno. Byl to pro nás výborný přípravný zápas, který nám pomohl v představě, jak se kluci projevují. Ve třetí třetině byla už vidět naše převaha, ale selhala nám koncovka.

Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři