Nová Paka, Zimní stadion, 16.02.2022 18:00

96 Ševců Kryštof, 2 Krinwald Roman, 47 Šípek Lukáš, 16 Eklund Nils- Olof Osian, 9 Leder Václav, 11 Jonáš Adam, 10 Suvorov Alexander, 42 Filip Maxmilián, 86 Kotyza Jan, 4 Iakhanov Viktor, 61 Popov Grigorii, 26 Najman Jiří, 15 Dlask Tomáš, 78 Krsek Filip, 19 Nezbeda Tomáš, 27 Parshakov Nikolaj, 21 Malík David, 66 Poppel Petr, 12 Hnik František, 88 Foerster Petr Trenér: Aleš Pulpán

HC Wikov Hronov

1 Pavlíček Adam, 50 Pluháček Mikoláš, 71 Degterev Viacheslav, 20 Mikulec Daniel, 24 Kynčl Jakub, 73 Suk Jakub, 33 Pavelka Jan, 15 Romanov Mikhail, 18 Moník Filip, 25 Jirků Adam, 52 Lebedkin Vitaly, 17 Nazarov Ivan, 10 Teuber Josef, 21 Bucek Jiří, 11 Šlaichner Radim, 44 Lavrenov Konstantin, 12 Kozák Martin, 98 Matouš Dominik, 13 Janda Martin Trenér: Martin Kozák

Branky a nahrávky: 21. Parshakov (Leder, Foerster), 40. Krsek (Malík, Suvorov), 49. Malík (Krsek, Suvorov), 55. Krsek (Popov, Malík), 29. Nezbeda (Parshakov) – 52. Romanov (Kozák)

Rozhodčí: Milan Vyštejn , Adam Kurtin, Pavel Beneš

Vyloučení: 3:3

Diváci: 180

Paka zvítězila nad Hronovem 5:1

Od začátku středečního utkání jsme se zdržovali v útočném pásmu, avšak bez výrazné šance. Oba gólmani si už sáhli na puk, ale stav byl stále nerozhodný 0:0. Vyloučením hostujícího hráče Kynčla nám byla umožněna první přesilová hra, bohužel ani té jsme nevyužili. První trest pro packý tým schytal v 16. minutě Najman za hákování, oslabení jsme ustáli dobře. Stav se tedy nezměnil a po první třetině skóre, bez velkých šancí, skončilo 0:0.

V druhé třetině jsme začali využívat šance. První branka tak patřila packému týmu díky Foersterovi. Krásný samostatný únik Krska byl zneškodněn betonem Pavlíčka. Další gól do branky hostí dopravil Nezbeda. Zbývaly poslední sekundy do konce druhé dvacetiminutovky a v tom Malík vstřelil další branku. Asistoval mu Krsek. Druhá třetina tak končí 3:0.

Paka na led přijela po druhé třetině dobře namotivována, hned v 48. minutě Malík opět trefil branku. Spolehlivou asistenci mu poskytl Krsek. Po dlouhých 52 minutách se podařilo už i Hronovu střelit jejich první branku. Ovšem packý tým si to nenechal moc dlouho líbit, Hronovu tak na oplátku vstřelil už pátý puk do sítě. Pátá a zároveň poslední trefa patřila Krskovi. Hronov během posledních minut získal až dvě přesilové hry. První přesilovku vytvořil Iakhanov za vysokou hůl, druhou šanci měl Hronov v 55. minutě díky Jonášovi za nedovolené bránění. Hronov ale i tak rozdíl čtyř branek už nedokázal snížit, středeční utkání pro nás skončilo výhrou 5:1.

Fedulov: Dobrý výkon v podání našeho týmu. Všichni se snažili a hráli dobře, navíc osobně chci poznamenat Kryštofa Ševců a Grigorie Popova. Budeme dál bojovat o 5.místo Půlpán: Zápas se mi hodnotí dobře, protože jsme ho takticky a herně zvládli na jedničku. Soupeře jsme pouštěli do minimum šancí a co prošlo tak pochytal s jistotou brankář Ševců. Parádní výkon předvedl útočník Popov. Jeho dravost a urputnost dělala soupeři obrovské problémy