Nová Paka, Zimní stadion, 06.11.2021 17:00

Vacek 51. Malyshev - Komarov, Suvorov - Serov, Leder - Šípek, Filip - Malík, Hnik, Foerster - Krsek, Nezbeda, Paršakov - Netušil, Kerekanič, Pushkov 21. Klíma

HC Bílina

Mikhailov (Kuchař) - Daniel, Delmarche, Druxa, Fábry, Jungvirt, Kobes, Kolíček, Kubinčák, Mareš, Mašek, Nerad, Sesina, Uher, Zdeněk, Zholobov
Branky a nahrávky: 11. Paršakov (Nezbeda, Krsek), 18. Krsek (Paršakov, Komarov), 23. Klíma (Kerekanič, Šípek), 25. Paršakov (Nezbeda, Krsek), 30. Nezbeda (Foerster, Malík), 32. Hnik (Foerster, Malík), 37. Nezbeda (Paršakov, Suvorov), 42. Nezbeda (Paršakov, Krsek), 58. Netušil (Serov, Paršakov) - 14. Delmarche (Fábry, Daniel), 41. Zholobov (Kubinčák, Daniel), 53. Uher (Zdeněk), 57. Mašek (Nerad, Druxa) . Rozhodčí: Červenka - Juránek, Všetečka . Vyloučení: . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 235 . Střely na branku: 37:26 (11:11, 12:3, 14:12) . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 7:1, 7:2, 8:2, 8:4, 9:4 .
V první třetině proběhlo utkání nepřesnou kombinací a velkými zmatky v souhrách obou týmů. Ač vsítila Nová Paka tři branky, vyhrávala pouze 2:1, protože jednu si dala Nová Paka sama nešťastnou tečí. Ve druhé třetině se strhla branková smršť domácích, kdy jim po otevřené hře hostí vznikalo mnoho volného prostoru v útočné třetině. Do třetí vstoupila Nová Paka oslabená o dva zraněné hráče. Přesto se trenéři v půli třetiny rozhodli dát do branky druhého brankáře. Na sympatickém výkonu Nové Paky to nic nezměnilo.

Pavel Fedulov: Povedený zápas. Dnes nám to fakt šlo. I přes to, že nám chybělo několik hráčů, hlavně beků ze základní sestavy. Nakonec se musel obléknout do výstroje i asistent trenéra Saša Suvorov. Takže děkuji celému týmu a divákům, kteří náš přišli podpořit i přes nové opatření. Aleš Půlpán: Poctivě jsme se připravovali na těžké utkání o 6 bodů. Měli jsme velmi špatný vstup do utkání. Nemohli jsme se dostat do tempa a soupeř byl ještě plný síly. Postupem času jsme převzali iniciativu a soupeře ve všech směrech přehráli. Jsme rádi za tři body a už myslíme na Děčín. Děkuji divákům za krásnou kulisu.