Nová Paka, Zimní stadion, 21.01.2024 18:00

Krinwald – Najman, Kotyza, Suvorov, Šípek, Vrba, Had, Klust, Fišar – Strnad, Mach, Nevyhoštěný, Malík, Dvořák, Hric, Trejbal, Brokeš, Nezbeda, Foerster, Hnik.

Stadion Nový Bydžov

Veselý (40. Lequin) – J. Pilný, Dostál, Bezděk, Malý, Matějíček, Borovec, Špinka – Chára, Němec, Hlaváček, Divíšek, Kloz, R. Pilný, Jebavý, Eis, Kopecký, Postolka.
Branky a nahrávky: 04:47 Dvořák (Suvorov, Malík; 5/3), 11:44 Šípek (Brokeš, Najman; 5/4), 18:05 Malík (Hnik, Dvořák; 5/5), 19:12 Nezbeda (Strnad, Hric; 5/5), 28:15 Najman (Dvořák, Suvorov; 5/3), 48:12 Malík (Brokeš, Dvořák; 5/5), 53:52 Najman (Nezbeda, Strnad; 4/5) – 56:57 Hlaváček (Jebavý, R. Pilný; 5/5). Rozhodčí: Petr – Horák, Karlík. Diváci: 315. Vyloučení: 7:17. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 7:1. Průběh utkání: 7:0, 7:1.
Po dobré hře náš tým slavil zasloužené vítězství. O skvělé a dramatické momenty nebyla nouze. Zarputilý soupeř se od zahájení utkání pustil s vervou do hry. Místo kombinační hry přitvrdil, ale rozhodčí byl vcelku ostražitý a zákroky mimo pravidel ihned od počátku trestal. Díky využití dvou přesilových her se domácí dostali do dvoubrankového vedení. V průběhu první třetiny se blýskl několika výbornými zákroky domácí Roman Krinwald. ze všech vyniklo zneškodnění úniku dvou hráčů hostí. V závěru se domácí prosadili dvakrát v blízkosti brankoviště Franty Veselého, bývalého našeho gólmana. Stav čtyři nula pro domácí po první třetině byl radostný. Ve druhé třetině se hosté blýskli ještě tvrdší hrou a došlo i na rvačky z nichž naši hráči neodešli poraženi. Naopak hostující Němec byl vyloučen do konce utkání, viz zápis:

Poznámka rozhodčího: V čase 24:43 uložen HH č. 15 trest 5+OK za HRUB. V čase 34:35 uložen HH č. 86 trest 2 min za NESP (protesty proti verdiktu rozhodčích). V těchto protestech pokračoval, udělen trest OT za NESP. Po výroku: "Vy tady odsud neodjedete, zmrdi!", udělen trest OK*. Ostatní bez připomínek.

Posední třetiny už byla klidnější. Domácí pokračovali v dobré kombinační rychlé hře s pohybe po celé ploše. Následovali tři krásné branky. Ale vytouženou nulu na kontě domácího Krinwalda pokazil velkou chybou Lukáš Nezbeda.