Nová Paka, Zimní stadion, 17.01.2024 18:00

Krinwald – Kotyza, Suvorov, Vrba, Had, Klust, Najman – Brokeš, Hnik, Nevyhoštěný, Malík, Dvořák, Hric, Trejbal, Nezbeda, Foerster.

HC Náchod

Kouba – Novák, Pelda, Štěpán, Ondruš, Vytlačil, Suk – Vondřejc, Červíček, Kubeček, Matouš, Hynek, Voděracký, Kocián, Polej, Škoda.
Branky a nahrávky: 05:09 Dvořák (Hnik, Suvorov; 5/5), 07:04 Klust (Suvorov, Dvořák; 5/5), 10:42 Brokeš (Foerster, Nevyhoštěný; 5/5), 16:29 Kotyza (Nevyhoštěný; 5/5), 29:28 Hnik (Foerster, Dvořák; 5/4), 37:08 Nevyhoštěný (Brokeš, Klust; 5/5), 52:30 Nevyhoštěný (Had, Hnik; 5/4), 53:37 Nezbeda (Foerster, Nevyhoštěný; 5/5), 54:05 Trejbal (Hric, Nezbeda; 5/5), 57:39 Vrba (Nezbeda, Klust; 5/5) – 19:45 Polej (Matouš, Pelda; 5/5), 26:33 Škoda (Kocián, Kubeček; 5/5), 32:20 Matouš (Suk; 5/5), 36:49 Kocián (Kubeček, Hynek; 5/5). Rozhodčí: Machač – Rezek, Řezníček. Diváci: 167. Vyloučení: 2:5. Využití: 2:0. Střely na branku: 10:4. Průběh utkání: 4:0, 4:2, 5:2, 5:4, 10:4.
První domácí utkání po dlouhé době přineslo v první třetině velmi dobrou kombinační hru celku BK Nová Paka. Krásné branky a hokejové momenty bavily diváky. Ve druhé třetině přišly naopak těžké situace v obranném pásmu Nové Paky, které umožnily hostujícímu celku snížit stav až na 5:4. Důležitou a rychlou šestou branku zařídila dvojice Brokeš - Nevyhoštěný. V poslední třetině už to byl znovu ze strany domácích zodpovědný výkon a jisté vítězství s vysokým skóre. Utkání přineslo trenérům poznatek o obranné hře, která se musí výrazně zlepšit.