Lanškroun, Hala B.Modrého, 17.12.2023 17:00

TJ Lanškroun

Ryšavý (27. Ďuriš, 28. Ryšavý) – Pražák, Bureš, Kužílek, Mann – Švub, Pejcha, Drlík, Šembera, Nastoupil, Gildain, Vogel, T. Dvořák, Novotný, Markl, Marek, Pirkl, Krč.

Krinwald (40. Vizner) – Najman, Kotyza, Suvorov, Šípek, Had – Hnik, Nevyhoštěný, Malík, J. Dvořák, Hric, Horyna, Nezbeda, Foerster.
Branky a nahrávky: 10:02 Bureš (Šembera; 5/5), 48:17 Švub (Bureš; 5/5) – 02:34 Nevyhoštěný (Hnik, Hric; 5/5), 06:23 Horyna (5/5), 21:38 Nevyhoštěný (Horyna, Nezbeda; 5/5), 22:50 J. Dvořák (Malík, Kotyza; 5/5), 25:13 Malík (Suvorov, J. Dvořák; 5/3), 26:02 Šípek (Nezbeda, Najman; 5/4), 26:40 Suvorov (Hnik, Nevyhoštěný; 5/5), 27:58 Foerster (Malík, J. Dvořák; 5/4), 35:39 Malík (Had, Suvorov; 5/5), 53:22 J. Dvořák (Kotyza, Foerster; 5/5). Rozhodčí: Škorpil – Javůrek, Kalus. Diváci: 150. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:3. Střely na branku: 2:10. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:9, 2:9, 2:10.
K utkání do Lanškrouna odcestoval menší počet hráčů z důvodu nemocí a souběhu utkání juniorů s Frýdlantem, které 9 : 4 vyhráli, viz: https://www.hokejnp.cz/zapas.asp?id=919.

První třetinu zahájili naši hráči dobře. Ve třetí minutě otevřel skóre Michal Nevyhoštěný a v sedmé vsítil na dva nula Mirek Horyna. V polovině třetiny domácí snížili Burešem a rázem se jednalo o vyrovnanou hru. Domácí zvýšili tempo a byli v dalším průběhu první třetiny více než vyrovnaným soupeřem.

V prvních deseti minutách druhé třetiny nevěděli domácí co si počít. Snad každá branka byla branka. Nezastavili to ani výměnou gólmanů. Druhý gólman si nesáhl na kotouč a třikrát jen přihlížel vzrůstajícímu skóre. Došlo k vrácení původního gólmana. Pak se narůstající skóre zastavilo.

V poslední třetině chytal za náš celek German Vízner a v poli hrálo již jen jedenáct hráčů hostí z důvodu zranění Sašy Suvorova a Davida Malíka. Přesto ještě Jarda Dvořák dosáhla hezké desítky.

Odložená utkání z důvodu na straně soupeřů se budou hrát v novém roce. Ve středu 3. ledna od 18:00 s Opočnem v Nové Pace a 24. ledna také od 18:00 s Novým Městem.