Náchod, Zimní stadion, 15.11.2023 18:00

HC Náchod

Kouba – Pelda, Ondruš, Štěpán, Malina, Vytlačil – Zeman, Maršík, Kubeček, Matouš, Kocián, Vondřejc, Škoda, Červíček, Wajsar.

Krinwald – Najman, Kotyza, Suvorov, Šípek, Vrba, Klust, Fišar, Had – Strnad, Hnik, Nevyhoštěný, Malík, Dvořák, Hric, Horyna, Brokeš, Trejbal, Foerster.
Branky a nahrávky: 51:53 Pelda (5/5) – 32:21 Klust (Horyna; 5/5), 47:39 Nevyhoštěný (Kotyza, Hric; 5/5). Rozhodčí: Pecha – Pluháček, Rezek. Diváci: 84. Vyloučení: 7:9. Bez využití. Střely na branku: 1:2. Průběh utkání: 0:2, 1:2.
Dvanácté kolo KLM Pardubického a Královéhradeckého kraje zavedlo naše hokejisty do Náchoda. Nakonec náš tým zvítězil nejmenším brankovým rozdílem. Útočníci nebyli produktivní, ale náš gólman pustil za svá záda pouze jediný kotouč. Byl kousek od shoot outu.

První třetina nepřinesla žádnou branku. Pouze jednoho vyloučeného na straně Nové Paky. Ve druhé třetině dal branku Nové paky Matěj Klust po přihrávce Mirka Horyny. Ve třetí třetině se dostali hosté brankou Nevyhoštěného na dvougólový rozdíl. Škoda, že domácí nakonec jednu branku dali. Vzali tak Romanovi Krinwaldovi ceněný shoot out.

Hra byla tvrdá resp. dle vyjádření aktérů: Byla to ŘEŽ!!!

Pavel Fedulov: Byla to řež! Saška Suvor má vyražený zub!