Nová Paka/Jičín
přát.
Nový Bydžov, 30.09.2016 20:00

HC Nová Paka/Jičín

Branky a nahrávky: 0:36 Jebavý, 7:18 Jebavý (Hanus), 23:42 Fiala, 55:31 Škultéty (Zámečník) - 6:17 Bernard, 26:19 Kloutvor (Bernard), 28:54 Kazda (Bernard, Kloutvor), 35:38 Kloutvor (Bernard), 46:18 Nedvěd (Kloutvor), 59:29 Kloutvor (Bernard) . Rozhodčí: Karlík - Novák, Kubišta . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci:45 . Střely na branku: . Průběh utkání:1:0, 1:1, 3:1, 3:5, 4:5, 4:6 .
V úvodní třetině domácí rychle bruslili. Hosté kontrovali chytrou kombinací. Přes výraznější převahu dokázali hosté díky dobré obranné hře eliminovat nebezpečné akce. Do vedení se dostali domácí. Srovnávací branku vsítil hostující Martin Bernard. Do kabin šli veseleji domácí, vedli 2 : 1. Ve druhé třetině své vedení zvýšili na 3 : 1, ale hosté využívali své šance efektivněji a také přidali skórování v přesilových hrách, ve kterých naopak domácí zaostávali. Pěknými brankami hosté výsledek otočili. Nejprve Lukáš Kloutvor snížil, pak srovnal v přesilové hře Tomáš Kazda a do vedení dostal hosty Lukáš Kloutvor. V poslední třetině se trefil po teči v přesilové hře Petr Nedvěd. Domácí v závěru snížili, ale v poslední minutě třetím gólem v utkání pečetil vítězství Lukáš Kloutvor.

Petr Lechman: Gratuluji soupeři k vítězství. Bohumil Šmika: Jsme spokojeni s herním projevem hráčů. Je dobré zmínit kvalitní výkon gólmana Dominika Brože.