Nová Paka, 29.01.2017 17:00

Škop (Dressler) - Štěpán, Spal - Zvolenský, Pour - Jebavý, Kulhánek - Lepka, Vondrlík, J. Kadeřábek - Hloušek, Šuvara, Hric - P. Plecháč, Nádvorník, Krsek

HC Opočno

Bláha (Šnajdr) - Černík, Hejduk, Chmelík, Jakl, Jedlička, Kašpar, Lukášek, Rail, Řehák, Slezák, Srpek, Škrabal, Vedral, Vencl, Žid, Mervart
Branky a nahrávky: 19:33 Vondrlík (J. Kadeřábel), 22:45 Šuvara (Pour), 24:50 Zvolenský (Hric), 33:03 Lepka (Štěpán), 44:26 Spal (Lepka), 44:45 Šuvara (TS), 55:59 Vondrlík (Hloušek), 57:43 J. Kadeřábek (Lepka), 57:56 Šuvara (Hric) - 11:43 Vencl (Lukášek), 33:41 Vencl (Lukášek), 36:21 Srpek (Jedlička, Černík), 57:12 Chmelík (Žid) . Rozhodčí: Veselý - Řezníček, Zeman . Vyloučení: 5 : 6 a TS (proměněno) . Využití: 2:2 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 123 . Střely na branku: 38:24 . Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:3, 7:3, 7:4, 9:4 .

Miroslav Průcha, trenér Nová Paka (Petr Zvolenský, nemocen) - Přes převahu v první třetině jsme dlouho prohrávali. Ve druhé třetině jsme soupeře zbytečně pustili na kontakt, ale v poslední nám to tam už padalo. Příště to takové být nemusí. Měli jsme tam zbytečné chyby.