Nové Město nad Metují, Zimní stadion, 03.03.2024 17:00

TJ Spartak Nové Město nad Metují

Čáp – Velinský, Pohl, Mert, Dufek, Šrenk, Burdych, Kubišta – Černý, Reichmann, Zámečník, Prouza, Šťastný, Praus, Bureš, Řehák, Bucek, Řezníček.

Krinwald (51. Vizner) – Najman, Kotyza, Suvorov, Vrba, Had, Klust – Strnad, Hnik, Nevyhoštěný, Malík, Dvořák, Hric, Trejbal, Brokeš, Nezbeda, Foerster.
Branky a nahrávky: 30:00 Reichmann (Pohl, Mert; 5/3), 41:00 Zámečník (Černý, Bucek; 5/5), 41:50 Velinský (Mert, Řezníček; 5/5), 44:38 Zámečník (Mert; 5/5), 50:08 Reichmann (Mert, Velinský; 5/5) – 27:49 Hnik (Kotyza, Klust; 5/5), 54:46 Nezbeda (Suvorov, Foerster; 4/5). Rozhodčí: Maštalíř, Pecha – Pluháček, Řezníček. Diváci: 500. Vyloučení: 3:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 5:2. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:2.
Převaha hostujícího týmu v první třetině branku nepřinesla. Ve druhé alespoň Fanda Hnik dostal hosty do vedení, ale jednobrankové vedení srovnali domácí v dvojnásobné přesilové hře v polovině utkání. Od té doby domácí srovnali hru. Nástup do poslední třetiny se hostům nepodařil. Dopustili se několika chyb díky který domácí odskočili o tři branky a bylo rozhodnuto.